Invenio

Blog dla najlepszych inżynierów w kraju.

Miłosne rytuały to obrzędy, które odbywają się z zapalonymi świecami.

Magia miłosna jest stosowana w bardzo wielu kwestiach i jest nam znana od dawien dawna. Również obecnie uroki miłosne są często używane. Najczęstszym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest silna potrzeba odzyskania partnera. Są jednakże także inne zastosowania tego ciekawego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć również zupełnie nową wielką miłość. Powinno się jednak mieć świadomość, ażeby uroku miłosnego nie odprawiać samemu. W szczególności, kiedy nie mamy dużego doświadczenia o ezoteryce. Istotne jest także, ażeby być pewnym, w momencie gdy decydujemy się na miłosny rytuał.

Rytuały miłosne to obrzędy, jakie odbywają się z zapalonymi świecami, ponieważ w ten prosty sposób budowana jest niesamowita atmosfera oraz wyjątkowość tego wydarzenia. Musimy wiedzieć, iż magia świec znacznie wzmacnia miłosny rytuał. Częstokroć kluczowym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem dowolnego przedmiotu, który należy do osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. W momencie gdy nie masz przedmiotu należącego do danej osoby, to istnieje możliwość użyć pewnych kamieni, czy ziół. Powinno się przygotować siebie oraz pomieszczenie do miłosnego rytuału. Bardzo dobrze jest pomieszczenie przed rozpoczęciem przewietrzyć a także ustawić rzeczy, jakie sprzyjają miłosnej magii.

Bardzo często także przy magii stosuje się kolor czerwony, który kojarzony jest z wielką miłością i symbolizuje uczucia. Mamy możliwość także połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały symbolizuje czystość planów osoby, która przeprowadza cały rytuał. Wszystkie te czynności mają na celu wzmocnienie rytuału. Dawno temu zwracało się uwagę na fazę księżyca. Proszono również o pomoc żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. Zazwyczaj uroki miłosne wykonują kobiety, jednak czasem i mężczyźni proszą o pomoc w miłości. Jednak trzeba mieć świadomość, iż właściwie każdy rytuał jest pracą z bardzo silnymi energiami oraz energiami. Najlepiej jest, ażeby przeprowadzić taki urok nie spiesząc się. Taki rytuał może pomóc nam w zrealizowaniu marzenia, ażeby ukochana osoba wróciła, lecz także należy pamiętać, iż taki urok nie działa od razu. Popularnym rytuałem miłosnym jest egipski. Polega on na tym, że wyprawiany jest z zastosowaniem egipskich rekwizytów , które są naznaczone energią kapłanów. Osoba, która przeprowadza, ten rytuał dodaje swoją energię do tych przedmiotów. Takie pokłady energii umieją dać niesamowite rezultaty. Mamy możliwość również użyć uroku spętanej duszy, jednak jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego właśnie nie każdy się na ten urok decyduje.

Polega na tym, iż dana osoba, na którą mamy zamiar rzucić urok, jest zniewolona. To niemała ingerencja w drugą osobę, która tak traci swoją wolną wolę. Wtedy również może dość do tego, iż ta osoba nie będzie kochać nas prawdziwie. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w przypadku nastolatków, gdy to często miłość jest chwilowa. Najlepiej, ażeby magia miłosna uroki zaklęcia rytualna sprawdzone parały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome tego, co robią. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *