Invenio

Blog dla najlepszych inżynierów w kraju.

Musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, aby się wytrwale uczyć, ale też namowom serca. Mija nas na korytarzach spora ilość dziewczyn przecudnej urody. Czasem, mając szczęście, możemy mieć taką piękną pannę w swojej klasie. Próbujemy rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, flirtów, ażeby za wszelką cenę udało się zwrócić uwagę „tej jedynej”. Udaje się. Jesteście parą, lecz coś się między wami psuje. Rozstajemy się, co przynosi pewną ulgę, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie możesz o niej zapomnieć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Musimy w takich wypadkach myśleć i działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest przyczyna rozstania. Trudno jest powrócić do byłej dziewczyny, w momencie gdy zdradziliśmy ją z inną. Musimy wówczas odzyskać ponownie jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga a ponadto nie za każdym razem prowadzi do sukcesu. Rzecz jest łatwiejsza, jeśli rozstaliście się, kiedy wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku i coś się zmieniło. Wówczas wystarczy, że po jakimś czasie znowu się spotkamy, a znowu zaiskrzy. Czasem jednakże powinniśmy na początek udowodnić, iż zaszła w nas istotna zmiana. Powód zerwania jest więc sprawą bardzo ważną! Kolejno ustalamy, jaki jest obecny status naszej byłej dziewczyny. W szkole będziemy mogli się tego dowiedzieć niezwykle szybko, albowiem przenigdy nie zabraknie życzliwych, którzy doniosą nam o aktualnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie posiadamy takich ważnych informacji od przyjaciół, pozostaje nam zawsze facebook, twitter lub inny portal, z którego, ona korzysta. Dziewczyny uwielbiają chwalić się nowymi związkami w sieci. Portale społecznościowe pomagają nam również ocenić nastrój naszej byłej partnerki. W momencie gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Cały czas tęskni a także wyczekuje na nasz krok. Możemy wówczas się odezwać neutralnie a także próbować bardzo delikatnie oraz z wyczuciem odzyskać najpierw jej zaufanie, a w przyszłości również jej serce. Jednakże jeśli wrzuca zdjęcia z imprez, pokazujące, jak dobrze się bawi, to znaczy, iż chce o nas zapomnieć jak najszybciej. Możemy wtedy z wyczuciem odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przeginania!). Z całą pewnością szybko rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej zdenerwowanie może być naszym sprzymierzeńcem, jeżeli potrafimy je w odpowiedni sposób wykorzystać a także ukierunkować. Takie emocje to znak ogromnego zaangażowania z jej strony. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak znamy naszą byłą. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, gdy jest jej smutno. Wiemy, co może nas czekać kiedy odezwiemy się po zerwaniu. Zazwyczaj kobiety mają bardzo drapieżne charakterki, zatem również jesteśmy zmuszeni zademonstrować pazury, jednocześnie ukazując gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, że ostateczna decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednak manewrów byśmy nie stosowali, to i tak najbardziej istotne jest łączące nas uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego jesteśmy w stanie bardzo dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej dziewczynie – udowodnić, że żar naszego serca jest tylko dla nie!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *