Invenio

Blog dla najlepszych inżynierów w kraju.

Panele z winylu są znane na rynku, bo zapewniają znakomitą atmosferę w wnętrzach.

Panele z winylu są popularne na rynku, ponieważ zapewniają wspaniałą atmosferę w wnętrzach. Posiadają również dużo innych zalet. Można wśród nich wymienić możliwość niesamowicie szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Zatem do założenia paneli winylowych nie trzeba stosować specjalistycznych narzędzi, lecz można to zrobić wręcz ręcznie.

Panele z winylu MODULEO EIR gwarantują wygodę jednostką, które lubią chodzić w mieszkaniu boso. Podłoga winylowa jest znakomitym rozwiązaniem również zimą, bo jest przyjemna, ciepła w dotyku a także miękka. Chodzenie po takiej podłodze to faktycznie radość. Winylowa podłoga wyróżnia się również prostą pielęgnacją. Panele są odporne na roztocza a także wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają jedynie na odkurzaniu i przecieraniu mopem czy ścierką. Należy to robić systematycznie, a będą nam służyć przez długi czas.

Panele winylowe MODULEO EIR są bardzo powszechne i można je położyć w każdym mieszkaniu. Są wytrzymałe, poprzez co ich montaż nawet w zawilgotniałym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele z winylu posiadają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są odporne na naciski, dlatego mogą być bez problemu używane w pokojach intensywnie używanych.

Panele winylowe LAYRED EIR są wykonane z polichlorku winylu, a zatem surowca syntetycznego stosowanego, przykładowo do tworzenia gramofonowych płyt. Są opracowane z paru warstw a także powykańczane poliuretanem. Stwarza to podwyższenie jakości powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do tradycyjnych paneli podłogowych jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni panela jest wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie. Zatem nie musimy się martwić tym, że faktura z upływającym czasem będzie mniej zauważalna, za sprawą działania promieniowania UV albo zwykłego wytarcia.

Dzięki właściwemu przygotowaniu panele z winylu MODULEO EIR są niezmiernie wytrzymałe na zabrudzenia, poprzez co mogą być wykorzystywane w wszelkiego typu biurach, salonach albo obiektach publicznych. Na pierwsze spojrzenie nie odróżniają się od klasycznych paneli, ale możemy je zakupić w zdecydowanie większej ilości kolorów i wzorów. Mają także rozmaitą grubość. Specjalnym rodzajem paneli są płytki winylowe, które pod względem wyglądu przypominają używane kiedyś linoleum, czyli wykładzinę która wykonana była z utwardzonej i rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku znaleźć można wręcz panele winylowe które imitują inne wyroby, jak na przykład kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe, które prezentują się wyjątkowo oryginalnie.

Trzeba zaznaczyć, że panele winylowe LAYRED EIR sa niezwykle stabilne. To najważniejsza zaleta jeżeli rozchodzi się o podłogę. Materiał zastosowany podczas produkcji paneli jest wodoodporny i jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Z tych powodów winylowe panele mogą być używane w wnętrzach takich jak kuchnia czy toaleta oraz w mieszkaniach, gdzie są zwierzaki. Są też wyjątkowo odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a więc upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi na szczęście wymianą lub naprawą podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to również świetne rozwiązanie do mieszkania w bloku, bo mają bardzo dobre właściwości jeśli chodzi o nośność dźwięków. To szczególnie ważne w blokach z wielkiej płyty, w których dosłownie poruszanie się w butach może powodować efekt uporczywego stukania. Dodatkowo winylowe panele mają właściwości antypoślizgowe, a więc są w pełni bezpieczne dla maluchów albo osób w podeszłym wieku.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *